Allah’a Hamd Olsun Kardeşimizi Ziyaret Ettik

Allaha hamdolsun kardeşimizi ziyaret ettik

4-C9C805AF-172816-480   4-E8E5779F-151356-480

Bolu Çaydurt jandarma karakolunda askerliğini yapan Halil kardeşimizi ziyaret ettik. 3 saatlik yoğun ve macera dolu arayışımız sonrasında Halil kardeşimizi bulduk. Daha sonra duygu dolu anlar yaşadık. Beni ve yol arkadaşım kardeşim Tahayı karşısında gören askerimiz ‘Ömer hocam nerdeyse ağladım ağlayacağım’ sözüne karşılık ben ‘Halil sakın yapma inan bende ağlarım’ sözleriyle devam etti. Komutanlar ve askerler bizi gayet hoş karşıladılar. Allah hepsinden razı olsun. Üç dört saatlik ziyaretimiz içerisinde gayet  misafir perver davranan Halil kardeşimizin çayını,dondurmasını ve hatta inanmazsınız tostunu bile yedikJ.  Her anıyla güzel bir gündü.

Hem bizim için hem de Halil kardeşimiz için zor olsa da mecburen ayrıldık. Buradan Halil kardeşimizin  dostlara selamını iletmeyi kendime bir borç bilirim.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>